Az Úr pedig megszánván ezt a szolgát, elbocsátá őt, és az adósságát is elengedé néki.
Máté 18,27

Osztályaink

  • 9A

9.A

Felső sor balról jobbra:
Pekár Barna, Rágyanszki Bálint, Fazekas Bence, Molnár Fábián, Kiss Márton, Varga Bence, Balog Dániel, Moleri Roberto, Tóth Etele, Keszei Márk

Középső sor balról jobbra:
Zahorecz Soma, Hlbocsányi Attila, Bány Bence, Litauszky Áron, Cziglédszky Samu, Jakab Gergely, Szilágyi Áron, Uhljar Viktor, Galó Tamás, Bátori Péter, Szrnka Artúr

Balról jobbra ülők:
Fabó Zsófia, Kusnyar Zsuzsanna, Frankó Gerda, Árvai Dorina, Bencsik Péter (of.), Jani Kata, Baliga Tamara, Aszódi Viktória, Balogh Letícia

 

 

  • 9B

9.B

Felső sor balról jobbra:
Nagy Máté, Frankó Dominik, Szántosi Bálint, Kozák Ádám, Strassburger Csaba, Bagi Dániel, Mahovics Gergő, Szrnka Zorán, Roszik Richárd, Blahó Mihály, Varga Bence

Középső sor balról jobbra:
Kohut Petra, Szilágyi Lili, Barcsik Dalma, Sóczó Rebeka, Majoros Flóra, Csicsely, Nóra, Strassburger Vanda, Folytán Viktória, Zsibrita-Fecske Fruzsina

Balról jobbra ülők:
Zahorecz Fanni, Egri Dóra, Szűcs Alexandra, Ádám Nikolett, Dr. Lengyel Albertné (of.) Kovács Rozi, Rideg Regina, Kiss Virág, Paraszt Csilla

 

  • 9C

9.C

Felső sor balról jobbra:
Sebők Dániel, Hodos Marcell, Monostori Péter, Nagy-Bobvos Noel, Pákozdi Norman, Szabó Dávid, Blastyák Bálint, Berecz Levente

Középső sor balról jobbra:
Csömör Nikolett, Nagy Vanda, Mester Dóra, Plentri Titanilla, Gáll Katalin, Németh Judit (of.) Sztricskó Boglárka, Emődi Gréta, Szanyi Alexandra, Trabach Dorina, Csasztvan Angyalka

Balról jobbra ülők:
Garai Hajnal, Petrovszki Orsolya, Tiba Alexandra, Bata Luca, Szabó Helga, Kalocsai Csenge, Liska Nikolett, Jelen Zsófi, Tolisz Teodóra, Erdei Virág, Pető Antónia

 

  • 10A

10.A

Felső sor balról jobbra:
Szabó-Mavrik Szabolcs, Lestyan Hanna, Bencsik Brigitta, Lázár Dániel, Hortobágyi Kata, Bondor Bíborka, Ugrai Dániel

Középső sor balról jobbra:
Tasgyik Vanessza, Sztancsik Szabina, Dógi Csenge, Závoda Szabina, Kiss Anna, Himer Tünde, Schubert Lili, Nemes Ágota

Balról jobbra ülők:
Gerzsenyi Lili, Új Dorka, Kalmár Vanda, Benke Beatrix, Kituljak Eszter (of.), Melis Melissza, Blaskó Boglárka, Grund Patrícia Ella, Kusnyar Zita

Hiányzott:
Bella Krisztina

 

 

  • 10B

10.B

Felső sor balról jobbra:
Ancsin Attila, Mulholland Alexander, Fazekas Tamás, Frankó Dániel, Weinper Attila, Darvas Dávid, Farkas Botond, Molnár Előd

Középső sor balról jobbra:
Tóth Armand, Takó Levente, Szabó Levente, Matejka Zsombor, Egri Gergő, Pécsváradi Antal (of.), Komlós Barnabás, Seres Ákos, Kiss Máté, Oncsik János, Dobróka Dávid

Balról jobbra ülők:
Csernus Sára, Tusjak Tamara, Hodálik Hédi, Kiss Laura, Dombi Lilla, Tomasovszki Odett, Szebeni Zsuzsanna, Veszter Viktória, Lévai Kata

 

 

  • 10C

10.C

Kiri Máté Gugolya Bence, Radics Attila, Farkas László Győző, Brachna Balázs, Búzás Bence, Kasnyik Máté, Tasi Tamás

Középső sor balról jobbra:
Juhos Liliána, Mogyorósi Cintia, Kőrösi Luca, Pljesovszki Tamara, Nyerges Adél, Behan Gréta, Nyikos Virág, Kenyeres Virág

Balról jobbra ülők:
Majoros Eszter, Lestyán Zsanett, Kiss Ágnes, Jancsik Jázmin, Molnárné Tóth Katalin (of.), Tóth Eszter, Prozlik Antónia, Orovecz Odett, Szabó Bernadett

Hiányzott:
Nagy Johanna, Árgyelán Kíra

 

 

  • 11A

11.A

Felső sor balról jobbra:Fekécs Kevin, Kiss Balázs, Hankó Gergely, Balde Ákos, Komáromi Roland, Bontovics Petra, Nyerges Alíz, Ganecz Zalán, Mikó Dániel, Sindel Márk, Medvegy Péter, Csasztvan Milán

Középső sor balról jobbra:Kovács Nóra, Lázi Letícia, Lustyik Anna, Molnár Pálma, Gombkötő Gréta, Bakos Arany (of.), Rostás Elizabet, Gerhát Regina, Szilágyi Dóra, Varga Lili, Papp Alexandra

Balról jobbra ülők:Nádudvari Petra, Janecskó Sára, Brachna Dzsesszika, Borza Bettina, Kerekes Eliza, Bódi Alexandra, Gyekiczki Fanni, Kugyela Szabina, Bódi Evelin, Borzi Boglárka, Szamosvölgyi Anna

 

 

  • 11B

11.B

Felső sor balról jobbra:
 Istenes Gábor, Bácsi Benedek, Kasik Nándor, Kiss Márton, Szécsi Norbert, Sallai András, Nagy Róbert, Németh Áron, Nyerges Áron, Fazekas Levente

Középső sor balról jobbra:
Deli-Nagy Dzsenifer, Litauszki Laura, Jakab Benedek, Gulyás Szilveszter, Tálas Bendegúz, Szlovák Balázs, Borbély Dávid, Zahorecz Bence, Puskás Nándor, Laluska Gergő, Varjasi Glória, Sári Boglárka

Balról jobbra ülők:
Pribelszki Johanna, Kiss Lili, Koncz Liza, Süli Luca, Komáromi Nikolett, Borzovánné Burai Julianna (of.), Kósa Judit, Klimaj Fruzsina, Kincsesi Dóra, Benyó Eszter, Borbély Laura

Hiányzott:
Csahóczki Péter

 

 

  • 11C

11.C

Felső sor balról jobbra:
Bánfi Péter, Murányi Norbert, Szekeres Zoltán, Rohony Márk, Kupecz Dávid, Mészáros László, Filip Dániel, Bálint Attila, Opavszky Márk, Hortobágyi Ádám, Dóda Dominik

Középső sor balról jobbra:

Gombár György, Tyichi Szilárd, Puskás Lujza, Pengő Katalin, Opauszki Kata, Pribelszki Boglárka, Fabó Csenge, Seregélyes Viktória, Frankó Sarolta, Farkas Bence, Kondacs Martin

Balról jobbra ülők:
Kovács Panna, Haluska Mirabel, Megyik Róza, Zamba Szabina, Valach Virginia, Janurik Viktória (of.), Pályi Petra, Uhljar Alexandra, Szűcs Fanni, Árvai Henriett, Hegedüs Dorina

 

  • 12A

12.A

Felső sor balról jobbra:Jelen Ákos, Szabó Zoltán, Oravecz Pál, Pekár Tibor, Buzás Bálint, Tömösközi Ádám, Olasz István, Iványi Máté, Gyulai Dániel

Középső sor balról jobbra:Litauszki György, Vágó Zénó, Sebők László, Sánta Péter, Czerjak Attila, Herceg Ádám, Németh Zsombor, Ruszinszki Viktor, Lengyel Ferenc

Balról jobbra ülők:
Urbancsok Anett, Oborzil Anna, Mihály Regina, Kovács Karina, Urbán Roberta, Hortobágyiné Csizmadia Edina (of.), Jónás Kinga, Krátki Tamara, Takó Liliána, Terhes Dóra, Csabai Kinga

Hiányzott:
Hamza Renáta

 

 

  • 12B

12.B

Felső sor balról jobbra:
Kasuba Kristóf, Tóth Zoltán, Grivalszki Tamás, Zima János, Kós Benedek, Kondacs Máté, Gruner Benedek, Kozma Márk, Domján Balázs, Lauday Marcell

Középső sor balról jobbra:
Réczey Laura, Vincze Vivien, Gerzsenyi Luca, Szécsi Edina, Fabó Eszter, Pribelszki Zsófia, Bandzsal Olívia, Hipszki Flóra, Tóth Ildikó, Bagi Bettina

Balról jobbra ülők:
Korompai Virág, Dombi Bettina, Bata Boglárka, Ábrahám Rella, Dr. Laukóné Adamik Edit (of.) Tusjak Enikő, Körösfalvi Dóra, Csernik Pálma, Lehoczky Renáta

 

 

  • 12C

12.C

Felső sor balról jobbra:Hortobágyi Gábor, Uhljár Gergő, Szappanos Ármin, Csépai Barnabás, Szebegyinszki Robin, Egri Márk, Virág Bence, Kozák Balázs, Tóth Ferenc Norbert

Középső sor balról jobbra:Szabó Erzsébet, Varga Dzsenifer, Bondor Boglárka, Zana Zsófi, Kugyela Gabriella, Szín Réka, Terhes Anna, Timár Melinda, Mácsár Dorina, Juhos Gréta, Bába Dzsesszika, Tóth Boglárka

Balról jobbra ülők:Toman Viktória, Orbán Renáta, Kisuczki Kinga, Szebegyinszki Éva, Molnár Béla (of.), Rostás Ágnes, Farkas Csenge, Király Enikő, Trenyik Kira

 

 

 

Képzéseink

Diákjaink az egyetemen