Törjetek föl új szántóföldet, mert ideje, hogy keressétek az Urat, míg majd eljön, és hullatja rátok az igazság esőjét. (Hós 10,12b)

Öltsétek fel az új embert, aki Isten tetszése szerint valóságos igazságban és szentségben teremtetett. (Ef 4,24)

Kézilabdában is jók vagyunk

Szeghalmon rendezték meg 2019. október 21-én  a Kézilabda Diákolimpia megyei elődöntőjét az V-VI. korcsoport számára  A kategóriában. Iskolánk kézilabda csapata jól szerepelt, 2. helyen jutott tovább a Szeghalmi Péter András Gimnáziummal együtt a megyei döntőbe.

A diákolimpia  megyei döntőjét 2019. november 7-én rendezték meg Orosházán. Itt tanulóink a 4. helyet szerezték meg, mivel az első mérkőzésen két játékosunk is megsérült, ez befolyásolta a végeredményt. De a lányok példásan helyt álltak, és méltón képviselték iskolánkat.

Jani Kata 10.A, Bella Krisztina 11.A,  Brachna Dzsesszika12.A,  Czesznak Lili 9.B Majoros Flóra 10.B,  Nyerges Adél 12.A,  Orovecz Odett 11.C,  Paraizs Tamara 9.B, Szanyi Alexandra 10.C, Száva Fannai 9.B, Tasgyik Vanessza 11.A

Segítette őket: Fonád Zoltán és Vida Klára, és az egyesületnek köszönjük a segítséget.

 

  • 001
  • 002
  • 003
  • 004
  • 005
  • 006
  • 007

Képzéseink

Diákjaink az egyetemen