Ezt mondta [...] az Úr: Nem átkozom meg többé a földet az ember miatt, bár gonosz az ember szívének szándéka iúságától fogva... (1Móz 8,21)

Mert megjelent Isten üdvözítő kegyelme minden embernek, és arra nevel minket, hogy megtagadva a hitetlenséget és a világi kívánságokat, józanul, igazságosan és kegyesen éljünk e világban... (Tit 2,11–12)

Zenei világnap

 

Október elseje: a Zene Világnapja.

 Iskolánkban hagyomány a megemlékezés. A tanulók kis műsorral köszöntötték ezt a napot.  Kondacs Anikó (9.B) ismertetője után népdalt énekelt Balla Lili (11.B), harmonikán játszott Olasz Imre (9.A), gitáron Nánási Attila és Tóth Bálint (10.A) muzsikált, befejezésül a kamarakórus énekelt. Az énekkar tagjai: Wágner Réka (7.J), Sebők Anett (9.J), Mácsár Boglárka (10.J), Kovács Anikó (10.J), Frankó Tamara (10.B), Székely Alexandra (11.B), Fazekas Döníz (10.A), Furár Adrienn (11.B), Balla Lili (11.B).

 Szívesen hallgattuk ezen a délelőttön az élő zenét.

 

  • zenei_vilagnap1
  • zenei_vilagnap2

Képzéseink

Diákjaink az egyetemen